Stopnie jesionowe

W ofercie naszej firmy znajdziesz stopnie jesionowe. Charakterystyczna dla tego modelu twardość i odporność na wilgoć sprawia, że wyrób ten cieszy się niemal taką samą popularnością, jak modele wykonane z dębu i jest doskonałą alternatywą dla tych zrobionych z buku. Stopnie jesionowe nie są bardzo podatne na ścieranie, faktem jest więc, że stanowią doskonałą inwestycję na przyszłość. Ciepła, przyjemna dla oczu barwa stopni jesionowych rozjaśni nawet najmniejsze, najbardziej ponure wnętrze. Jednolity, żółto-brązowy odcień sprawia, że stopnie będą wyglądać bardzo dekoracyjnie. Ta oryginalna struktura wpasuje się także we wnętrza w stylu skandynawskim.

Charakterystyka stopni jesionowych

Stopnie schodowe wykonane z jesionu mają ciekawe, zróżnicowane odcienie, w których jasny beż przeplata się z ciemniejszymi pasmami. Zaletą tego gatunku drewna jest wytrzymałość, ale też sprężystość. Na pierwszy plan wysuwa się jednak twardość – pod tym względem jesion jest jednym z najtwardszych polskich gatunków drewna i w tej konkurencji wyprzedza nawet dąb. To szlachetne, europejskie drewno można poddać wielu modyfikacjom kolorystycznym za pomocą olejów barwiących. Doskonałe właściwości techniczne gatunku sprawiają, że stopnie jesionowe przez długi czas będą wyglądać jak nowe.

Oferujemy:
• stopnice jesionowe o grubości 40 mm na beton lub konstrukcję
• stopnice jesionowe na beton o grubości 30 mm

Stopnie te różnią się między sobą przeznaczeniem, a co za tym idzie, są dostępne w odmiennych parametrach (nie tylko pod względem grubości). Stopnie jesionowe odznaczają się też bardzo wyraźnym zarysowaniem słojów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2