Stopnie bukowe

Zajmujemy się produkcją stopni schodowych z drewna bukowego. Zyskujące na popularności trendy ekologiczne wpływają na rosnącą tendencję wykańczania kuchni, łazienek, salonów i tarasów drewnem. Nasza oferta wpisuje się w tę nieodpartą chęć powrotu do tego co naturalne i piękne, dostarczając wysokiej jakości stopnie bukowe lite i klejone, a także w wersji sękatej. Oferujemy bogaty wybór drewna krajowego różnej grubości, dzięki czemu z łatwością jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Charakterystyka stopni bukowych

Jeśli planujesz wnętrze utrzymane w jasnych barwach, zdecyduj się na stopnie bukowe. Stopnice i podstopnie schodów tego gatunku cenione są za swoją uniwersalną barwę, która optycznie powiększa i rozświetla każde wnętrze. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości wyroby z drewna bukowego, które można wykończyć za pomocą oleju lub lakieru. Należą one do gatunków najtwardszych, odpornych na zarysowania.

Oferujemy:
• stopnice bukowe o grubości 40 mm na beton lub konstrukcję
• stopnice bukowe na beton o grubości 30 mm
• stopnice bukowe dywanowe 30 mm lub grubsze

Stopnie bukowe dywanowe

Dywanowe stopnie bukowe są jednym z rodzajów schodów samonośnych, co oznacza, że nie mają dodatkowej konstrukcji. Ich cechą wyróżniającą jest to, że każdy stopień jest podporą dla następnego. Stopnie i podstopnice w takim wypadku muszą być masywne, dlatego czasami sięgają nawet 10 cm grubości. Balustrada nie może ich dodatkowo obciążać, powinna natomiast pełnić funkcję stabilizującą, usztywniającą całą konstrukcję. Ze względu na tę charakterystykę stopnie dywanowe sprawdzają się najlepiej w schodach jednobiegowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3