Deski na schody

Drewniane stopnie na schody o grubości 3-4 cm sprawiają, że konstrukcja schodów jest bardzo solidna. Konstrukcję możemy dodatkowo wyposażyć w robione na zamówienie balustrady

Każdemu wnętrzu, bez względu na charakter, drewniane stopnie schodowe dodają naturalnej elegancji i piękna.

Stopnie dębowe, jesionowe, bukowe oraz deski sosnowe

Do produkcji desek schodowych używamy różnych gatunków drewna, tj. dębu, jesionu, buku i sosny. Wytwarzamy nie tylko trepy na schody w różnych kształtach, ale też balustrady, listwy wykończeniowe, kantówki, policzki i podstopnie. Podejmujemy się wykonania stopni drewnianych na schody niezależnie od tego, czy będą wznosić się po prostej czy po łuku. W zależności od upodobań, deski schodowe mogą być dodatkowo barwione, olejowane czy lakierowane.

Drewniane stopnie schodowe – jak wybrać te idealne?

Częste użytkowanie drewnianych stopni schodowych wymaga wyboru drewna o odpowiednich parametrach – trwałego gatunku odpornego na ścieranie i odkształcenia. Z tego względu schody wykonuje się z najtrwalszych rodzajów drewna. W naszej ofercie znajdziesz właśnie takie stopnie schodowe – dopasowane do potrzeb bezpieczeństwa i ergonomiczności konstrukcji.

Zachęcamy do zapoznania się z najwyższej klasy propozycjami desek schodowych z poszczególnych rodzajów surowców i wykończeń. Odkryj ich charakterystykę i wybierz tą odmianę, która wpisuje się w Twoją wizję.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11