Stopnie dębowe

Zajmujemy się produkcją stopni schodowych z drewna dębowego. Szukając odpowiedniego dla siebie materiału do wykonania schodów warto pamiętać, że stopnie schodowe z drewna dębowego nie tylko elegancko się prezentują, ale też sprawiają, że wnętrze nabiera przytulności. Tego efektu nie da żaden inny materiał. To właśnie te skojarzenia sprawiają, że drewno dębowe nieodmiennie zajmuje ważne miejsce w mieszkaniach i domach prywatnych. Doskonały design, solidność i atrakcyjny styl stopni dębowych nigdy nie wychodzą z mody. Jako ich jedyną wadę można zaliczyć relatywnie wyższe koszty zakupu materiału, co niewątpliwie jest jednak świetną inwestycją na przyszłość.

Charakterystyka stopni dębowych

Wysokogatunkowe dębowe stopnie schodowe są gwarancją jakości, szlachetnego piękna i autentycznego charakteru przez długie lata. Ten typ jest bardzo odporny na wgniecenia, ścieranie i intensywną eksploatację, dlatego często stosuje się go w formie powierzchni roboczych.

Oferujemy:
• stopnice dębowe o grubości 40 mm na beton lub konstrukcję
• stopnice dębowe na beton o grubości 30 mm
• stopnice dębowe na beton o grubości 40 mm (sękate)
• stopnice dębowe łączone o grubości 40 mm na beton lub konstrukcję

Różnica między stopniami dębowymi litymi a klejonymi polega na tym, że stopnie klejone są wykonane z mniejszych lamelek dębowych łączonych na długości. Choć różnią się wizualnie, nie odbiegają ani trochę od wytrzymałości swoich litych odpowiedników. Z kolei wersja sękata sprawia wrażenie, że drewno jest starsze, ma bardziej surowy, wyrazisty charakter i nadaje się do szczotkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4